KURUMSAL Kalite
 
     
  Kalite  
     
  KALİTE YÖNETİMİ
SETA INSAAT kalite yönetim sistemi şirket içi bürokrasiyi minimuma indirme felsefesi üzerine kurulmuştur. Bu doğrultuda yapılan çalışmalar sonucu entegre yönetim sistemi başarıyla uygulanır hale gelmiştir. Belgelendirme kuruluşu tarafından yapılan değerlendirmeler sonucu SETA INSAAT; ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ve OHSAS 18001:2007 sertifikalarını elde etmiştir. Sistem etkinliğini gözlem altında tutmak amacıyla belgelendirme kuruluşu tarafından firma ve şantiyelerimize periyodik denetimler gerçekleştirilmektedir.

Kalite Belgeleri

 
 
         
 
     
 
SAĞLIK, GÜVENLİK ve ÇEVRE

Sağlık, güvenlik ve çevre konularındaki duyarlılık SETA INSAAT’in sahip olduğu projelerin değişmez bir parçasıdır. SETA INSAAT olarak İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda planlı ve sistemli çalışmalar yürüterek, çalışanın, işin ve çevrenin güvenliğinin sağlanması ve sürekli iyileştirerek korunabilmesi temel amacımızdır. 

TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi (OHSAS) Politikamız: 
- Bütün faaliyetlerde sürekli iyileşme ve gelişmeyi temel prensip olarak benimsemek,
- Kazalara sebebiyet verebilecek tehlikeli ortamların oluşmasını engellemek ve mevcut tehlikeli ortamları ortadan kaldırmak,
- Acil durumlara hazırlıklı olmak,
- İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre yönetim sistemleri uygulanırken işverenler de dahil olmak üzere tüm tarafların beklentilerini dikkate almak,
- Çalışılan ülkenin yürürlükteki iş sağlığı güvenliği ve çevre ile ilgili kanun ve yönetmeliklerine uymak,
- Taşeronların kanunlara ve SETA INSAAT İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Yönetim Sistemlerinin yöntem ve ilkelerine uymalarını sağlamak.
 
     
   
   
ANASAYFA   KURUMSAL   PROJELER   FABRİKA   KARİYER   İLETİŞİM
info@setainsaat.com