KURUMSAL Misyon - Vizyon
 
     
  Misyon - Vizyon  
     
  VİZYONUMUZ
Her türlü endüstri ve sanayi sektöründe, yurt içinde ve yurt dışında önde gelen ve güvenilir bir firma olmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutulmak suretiyle, üstlendiğimiz işleri en ekonomik şekilde tamamlamak, rekabet ortamının etik değerlerini daima gözeterek ve yasalara bağlılıktan taviz vermeden en kısa teslim süresini ilke edinmek ve tüm bunları kaliteden ödün vermeden yapabilmek.

MİSYONUMUZ

Ekonomik ve çevreye karşı duyarlı çözümler üretmek; firma beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve uluslararası standartlarda en iyi kalitede hizmet vermektir. Bunlarla beraber işlerimizi zamanında teslim etme, birlikte çalıştığımız şirketlerle ve de işçilerle uyum içinde çalışma ve daha verimli çalışma ortamı sağlama hedeflerimiz arasında yer almaktadır. 

Kurulduğu günden bu yana; “EN İYİ DEĞİL, DAHA DA İYİ OLMAK…” yolunda emin adımlarla ilerleyen SETA İNŞAAT; her türlü coğrafyada, uzun yılların tecrübesi ve vizyonu ile hizmet vermeyi ulusal sorumluluk bilinci içinde ilke edinmiştir. Teknolojinin gereklerini en ince ayrıntılarına kadar titizlikle uygulayarak, çalışanından aldığı güç ve destekle, yurt içi ve yurt dışında faaliyetlerini sürdüren firmamız, her yeni proje ile kurumsal kimliğini bir adım daha öne çıkarmanın ve endüstri alanında ülkesinin adını duyurmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Bir ülkenin temel yapı taşlarından olan Endüstri ve Sanayi Alanlarında üstlenilen sorumluluklar, her zaman daha iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu alanda, zorlu bir görevi üstlenen Seta İnşaat da, bu sektöre adım attığı ilk günden bu yana hep daha iyiyi hedeflemiş ve her gün biraz daha büyüyüp ilerleyerek, bu zorlu rekabet ve hizmet yolunda “Daha İyi” olmayı ve zirvede kalmayı başarmıştır.

Yılların birikimi ve deneyimi ile endüstri sektöründe, bugüne kadar birçok projeye imzasını atmış olmanın haklı gururunu taşıyan SETA İNŞAAT, yer aldığı her projede emekçilerinin takım ruhunu o projeye yansıtmayı da çağdaş olmanın gereği olarak benimsemiş ve bu bakış açısı içerisinde tamamladığı her yeni projenin kendisini bugünlere taşıdığına olan inancını her zaman korumuştur. 


 
   
   
ANASAYFA   KURUMSAL   PROJELER   FABRİKA   KARİYER   İLETİŞİM
info@setainsaat.com